• Category
   No categories were found that matched your criteria.
   • Manufacturer
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • Products
    No products were found that matched your criteria.
     • Blog
      No blog posts were found that matched your criteria.

     با فروشگاه اینترنتی دوشارپ کسب و کار خودتان را رشد دهید 

     فروشگاه اینترنتی دوشارپ از پیشرفته ترین و بهترین پلت فرم است که تحت دات نت کور و پایگاه داده مونوگو دی بی و با طراحی ابرداده یا بیگ دیتا توسعه داده شده است که با معماری تمیز برنامه نویسی شده است و علاوه بر ویژگی های منحصر به فردی که دارد، قابلیت هرگونه سفارش سازی برای مشتریان عزیز نیز دارد.

     کاتالوگ محصول

     فروشگاه دوشارپ طراوت و شادابی را در بازار تجارت الکترونیکی ایجاد کرده است. شما دیگر محدود به انواع محصولات معمولی و ساده نیستید. بدون نیاز به استفاده از هیچ افزونه یا پسوند شخص ثالث ، به چند نوع محصول دسترسی دارید. از محصولات استاندارد ساده و گروهی گرفته تا حتی محصولات حراجی ، که به شما امکان می دهد حراج ها و محصولات رزرو با محدودیت زمان ایجاد کنید(مثلا آپارتمان خود را اجاره دهید) همچنین می توانید چندین محصول را همزمان با نوع محصول دسته ارائه دهید. می توانید قیمت نهایی یک محصول را براساس انتخاب های مشتری مشخص کند. (به عنوان مثال مشتری می تواند برای یک محصول مونتاژی، قطعات خودش انتخاب نماید)

      
      

     چند فروشندگی

     یکی از ويژگی های این سامانه چندفروشندگی است. به گونه ای که انواع فروشندگان، تولیدکنندگان و نمایندگان فروش بعد از ثبت اطلاعات و تایید توسط مدیریت وارد پروفایل خود شده و کالاهای خود را در سایت قرار می دهند و مشتریان سایت براساس موقعیت جغرافیای خود، نزدیک ترین فروشنده را از نقشه پیدا می کنند و وارد صفحه فروشنده می شود و کالای مورد خود را به سبد خرید اضافه می کند و فروشنده در لیست فروش می تواند سفارشات خود را مدیریت نماید. فروشنده می تواند سفارشات خود را مشاهده نماید و جهت ارسال آنها اقدام نماید . همچنین وی می تواند تخفیفات دلخواه را برای کالاهای خود اعمال نماید

     چند فروشگاهی

     مدیران با بهره برداری از این سیستم می توانند با استفاده از ویژگی چندفروشگاهی، در قالب یک پانل مدیریت فروشگاه های مختلف براساس دامنه های و قالب وبسایت کاملا مجزا تعریف نمایند که این ويژگی باعث می شود سایت های مختلف با اهداف و سیاست های مختلف در فروش تعریف نماید. به عنوان مثال وی می تواند یک فروشگاه جهت کالاهای گروه موبایل با دامنه mymobile.com تعریف نماید و فقط در آن کالاها مربوط به موبایل نمایش دهد. یا یک فروشگاه جهت کالاهای گروه فرش با دامنه farsh.com تعریف نماید و فقط در آن کالاها مربوط به فرش نمایش دهد.

       

     چند زبانه

     ویژگی منحصر به فرد دیگر سیستم مذکور بین الملی و چند زبانه بودن و محلی بودن است که مدیر می تواند آن را براساس قواعد و قوانین کشورهای مختلف (مانند قوانین پرداخت، ارسال و واحد پولی و... ) سیستم را سفارشی و بهینه نماید. مدیر فروشگاه حتی می تواند برای تمامی مشتریانی که از کشورهای مختلف وارد وبسایت می شوند، روش های پرداخت، ارسال و پیامک و ... را برای آن کشور بهینه کند. همچنین وی می تواند یک فروشگاه را خاص یک کشور با محصولات و دسته بندی محصولات خاص برای آن تعریف نماید.

     چند واحد پولی

     اگر برخی از کالا ها شما با قیمت ارز، قیمت آنها تغییر می کند، فروشگاه دوشارپ یک گزینه عالی برای شماست. در این فروشگاه می توان واحدهای پولی مختلف ثبت کرد و یک واحد پولی را به عنوان استاندارد و مرجع در نظر گرفت. کالاهای مختلف را با واحد پولی مختلف ثبت کرد و تبدیل قیمت ها به صورت دستی یا خودکار انجام می شود. همچنین می توان واحدهای پولی را برای کشورهای مختلف تعریف کرد که مشتریان آنها در لحظه ورود به وبسایت واحدهای پولی خود را مشاهده کنند.

      
      

     B2B (عمده فروشی)

     بیشتر پلت فرمهای B2B نیاز به سفارش سازی و شخصی سازی اضافی دارند. سیستم فروشگاه اینترنتی دوشارپ با به کاربردن چند ویژگی استاندارد در این زمینه به راحتی شخصی سازی می شود. شما می توانید در این سیستم محصولات یک تامین کننده یا فروشنده را برای یک یا چند مشتری با قیمت های مختلف تعریف کنید. حتی می توانید این مشتریان را دسته بندی کنید و براساس میزان یا تعداد خرید آنها، قیمت دلخواه را تعریف نمایید.

     سیستم تخفیف

     مدیریت پیشرفته تخفیف یکی از ارکان اساسی هر سیستم تجارت الکترونیکی است. سیستم فروشگاه به شما امکان می دهد انواع مختلف تخفیف ایجاد کنید.این تخفیفات می تواند به کالا، دسته کالا، فروشنده، برندها به فروشگاه ، محصول یا مجموع سفارش تخفیف و به ارسال اختصاص دهید. همچنین می توانید این نوع تخفیفات براساس کوپن خاص محدود کنید یا برای گروه خاصی از مشتریان محدود نمایید. علاوه بر این ، تخفیف ها را می توان توسط یک افزونه محاسبه کرد، یا می تواند توسط پلاگین هایی با نیازهای از پیش تعریف شده محدود شود. ایجاد تخفیف در زمان محدود یا تخفیف با یکبار مصرف مشکلی ندارد.

      
      

     سیستم CMS

     یک سیستم تجارت الکترونیکی مدرن نه تنها یک فروشگاه آنلاین است بلکه باید یک سیستم مدیریت محتوی قوی با اهداف آموزشی و دربرگیرنده دانش نیز باشد تا بتوان محتوی خوب جهت بهینه سازی در موتورهای جستجو تولید نمود. فروشگاه تجارت الکترونیکی دوشارپ با یک سیستم مدیریت محتوای قوی بهبود یافته است و فقط فروشگاه آنلاین نیست. شما می توانید عملکرد فروشگاه خود را گسترش دهید و وبلاگ ، بخش اخبار، نظرسنجی را به فروشگاه خود بیاورید. علاوه بر این ، فروشگاه دوشارپ امکان ایجاد یک بستر آموزش الکترونیکی را نیز در خود دارد که دوره ها و دروس را به محصولات مستقل وصل کنید و آنها را به عنوان محتوای پولی ارائه دهید. همچنین با ایجاد پایگاه دانش و همچنین ایجاد دسته بندی های مختلف برای مقالات علمی در این پایگاه دانش می توانید مقالات علمی مختلف را در سایت قرار دهید. همه محتوی تولیدی در (وبلاگ، دروس،پایگاه دانش) قابلیت چندزبانی را دارا می باشد و می تواند بصورت محلی برای هر کشور مورد استفاده قرار بگیرد.

     back to top
     Filters