• Category
   No categories were found that matched your criteria.
   • Manufacturer
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • Products
    No products were found that matched your criteria.
     • Blog
      No blog posts were found that matched your criteria.

     Knowledgebase

     آخرین مقاله های سایت

     اسکرام ( قسمت اول)

     اسکرام راهی بسیار سریع برای مدیریت یک پروژه است که معمولاً به صورت کار گروهی توسعه نرم افزار میباشد . توسعه نرم افزار از طریق اسکرام اغلب به عنوان یک روش درک و حل مسئله به صورتی تیمی است اما با دید کلی تر می توان  اسکرام را  به جای مشاهده عنوان متدولوژی، آن را به عنوان چارچوبی قانونمند  برای مدیریت  پروژه های وسیع به صورت تیمی شناخت.

     گیت هاب چیست و کجا مورد استفاده قرار می گیرد ؟

     گیت هاب یک وب سایت و سرویس است که گیک ها ( متخصصان و یا علاقه‌مندان دنیای کامپیوتر و دیجیتال) مدام درباره ی آن صحبت میکنند با این حال بسیاری از مردم واقعا نمیدانند که کارش چیست . اگر دوس دارید درباره ی گیت هاب بیشتر بدونید در ادامه به شما توضیح خواهم داد:

     COCOMO مدلی جهت برآورد هزینه تولید نرم افزار

     پیشنهاد COCOMO (مدل برآورد هزینه سازنده) در سال 1981. COCOMO یکی از پرکاربردترین مدل های تخمین نرم افزار در جهان است. COCOMO تلاش ها و برنامه زمان بندی یک محصول نرم افزاری را بر اساس اندازه نرم افزار پیش بینی می کند.

     نیازمندی نرم افزار چیست ؟ معرفی انواع نیازمندی ها

     در فرآیند توسعه نرم افزار ، مرحله نیاز اولین فعالیت مهندسی نرم افزار است. این مرحله یک مرحله تحت سلطه کاربر است و ایده ها یا دیدگاه ها را به یک سند ضروری ترجمه می کند.

     بهترین روش و فرآیند توسعه نرم افزار چیست؟

     ش توسعه نرم افزار فرآیندی برای نحوه ساختن نرم افزار است. معمولاً چیزی فراتر از یک فرایند است و فلسفه های اساسی پشت سر آن وجود دارد. روشهای بسیار متنوعی وجود دارد که در این مقاله این روش ها شرح داده شده است.

     نگهداری و تعمیر نرم افزار در مهندسی نرم افزار

     در طی یک دوره زمانی ، ممکن است سیستم نرم افزاری توسعه یافته با توجه به نیاز در حال تغییرکاربر احتیاج به اصلاح داشته باشد. در این صورت ، نگهداری ضروری  تلقی می شود. فرآیند نگهداری نرم افزار شامل مجموعه ای از فعالیتهای مهندسی نرم افزار است که پس از تحویل نرم افزار به کاربر رخ می دهد.

     معرفی انواع تست نرم افزار

     یکی از چالش برانگیزترین ترین مراحل تولید نرم افزار تست کردن آن است؛و این نیاز به توجه دقیق به جزئیات دارد؛و چنانچه رویکرد روشمندی را اعمال نکنید، تولید نرم افزار کامل نمی شود. به همین دلیل تست نرم افزار به مراحل مختلفی تقسیم می شود.

     تفکر طراحی

     هر کارآفرینی دوست دارد محصول باارزش و مهمی را در جهان بسازد ، مالک شرکتی باشد که به مردم در سراسر جهان کمک می کند ، مشهور شوند و یا به عنوان یک مبتکر و یک رهبر موفق از او یاد شود اما رسیدن به این هدف در دنیای امروز، نیازمند دستیابی به نوعی تفکر به نام "تفکر طراحی" است.

     جداول محوری پویا در SQL Server ( Pivot Table)

     در این مقاله ، من قصد دارم توضیح دهم که چگونه می توان یک جدول محوری پویا در SQL Server ایجاد کرد. جداول محوری بخشی از اطلاعات خلاصه ای است که از یک مجموعه داده بزرگ اساسی تولید می شود. به طور کلی برای گزارش در ابعاد خاص از مجموعه داده های گسترده استفاده می شود.

     کدنویسی و برنامه نویسی ، تفاوتی که باید بدانید

     در این مقاله قصد داریم تفاوت های اصلی، یک برنامه نویس و کد نویس را بدانیم.برخی از کهنه کاران صنعت توسعه نرم افزار ادعا می کنند که کد نویسی با برنامه نویسی یکسان نیست. فقط به این دلیل که می توانید کد نویسی کنید به این معنی نیست که می توانید برنامه نویسی هم کنید. حالا معنی اون چیه؟

     معرفی Power BI Dashboard

     Microsoft’s Power BI یک سرویس تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار و داده است که متخصصان را قادر می سازد حجم گسترده ای از داده ها را پردازش ، تجزیه و تحلیل و تجسم کنند. به استخراج بینش ، نتیجه گیری و اشتراک نتایج در قالب گزارش ها و داشبورد در بخش های مختلف کمک می کند. Power BI   یک ویژگی کشیدن و رها کردن آسان با طیف وسیعی از تجسم داده های تعاملی را برای تولید گزارش ها و داشبورد فراهم می کند.

     back to top
     Filters