• Products
  مطابق با جستجوی شما محصولی یافت نشد. توجه فرمایید که در جستجو ترتیب عبارات وارد شده مهم می باشد.

  اسکرام (قسمت دوم : معرفی ابزارها)

  در این قسمت به معرفی ابزارهای مختلف در توسعه پروژه مبتنی بر اسکرام می پردازیم.

  1- JIRA 

  حصولات جیرا برای کمک به تیم های مختلف در مدیریت کار و پروژه ساخته شده اند. جیرا راه حل های درخشانی برای شرکت های نرم افزاری ، گروه ها فناوری اطلاعات ، سازمان های تجاری ، تیم های Ops و بسیاری دیگر دارد. میتوانند نرم افزار مناسب برای شرکت خود را در میان محصولات جیرا پیدا کنند

  ویژگی های اصلی:

  تابلوهای برنامه ریزی شده در این برنامه برای کمک به اعضای تیم قرار داده شده است تا ارائه پروژه بدون هیچ تاخیری انجام پذیرد.

  تابلوهای انعطاف پذیر کانبان باعث میشود اعضا تیم وظایف خود را به دیگر اعضای تیم نشان می دهند. این کار باعث می شود تا کارمندان در بازه های زمانی دقیق بهترین نتیجه را ارائه دهند.

  نقشه های راه به شما این امکان را می دهد تصویر بزرگ تری را ترسیم کنید و ذینفعان را در جریان تمامی برنامه ها قرار دهید. همه چیز فقط در چند کلیک با Jira Software Cloud انجام میشود .

  این نرم افزار را می توان با حداکثر قابلیت ردیابی با ابزارهای توسعه دهنده ادغام کرد.

  2-MONDAY.COM

  شرح:

  Monday.com پاسخگوی نیازهای شرکت های کوچک ، متوسط ​​و بزرگ است. این سایت کارمندان را به فرایندهای کاری متصل می کند ، به آنها اجازه می دهد تا مهلت ، جدول زمانی و پیگیری پیشرفت را در دسترس به صورت سریع داشته باشند. بنابراین کارمندان بیشتر درگیر کار ها میشوند.

  ویژگی های اصلی:

  شروع و کار با monday.com آسان است. شما الگویی را انتخاب می کنید (انواع مختلفی از الگوها برای انواع پروژه ها وجود دارد)  آن را انتخاب می کنید (اطلاعات ضروری را در ستون ها تجسم کنید ، زمان پیگیری را ببینید ، مسئول هر یک از آنهاست ، متن ، پیوندها ، شماره ها ، مکان های علامت گذاری و غیره را اضافه می کنید)حالا به راحتی  مشغول کار شوید(کارمندان را دعوت کنید و آنها را به وظایف اختصاص دهید).

  این ابزار برای پایان موفقیت آمیز پروژه است و ارتباطات را ساده می کند. نیازی به از دست دادن وقت برای ملاقات ها و ایمیل های بی پایان نیست. همه برگه ها ، لیست های کنترل ، پرونده ها ، خلاصه ها و مکالمات مهم را میتوانید در یک مکان مرتب نگه دارید.

  در هر زمان می توانید ببینید که کدام کارمند در حال انجام کدام قسمت از پروژه است. با داشتن اطلاعات در دسترس ، می توانید کارها را بین اعضای تیم خود توزیع کنید. این کار تحویل به موقع پروژه ها را تضمین می کند.

  شما می توانید به راحتی این ابزار را با Dropbox ، Excel ، Google Calendar ، Google Drive ، Integromat ، Slack ، Trello و Zapier ادغام کنید تا سیستم عاملتان قدرتمندتر شود.

  3-Sprints:

  شرح:

  Sprints توسط Zoho به فلسفه "چابک" پایبند است زیرا ابزاری چابک کاربر پسند تراست و باعث ایجاد تغییرات و ارائه محصولات با کیفیت طبق برنامه می شود. همه کارها را می توان از یک مکان (شرکت یا حتی خانه)انجام داد: جلسات را تعیین کنید ، استوری های کاربران را ایجاد کنید ، تابلوهای اسکرام شخصی سازی کنید و امتیازات تخمینی را اضافه کنید. Sprint برنامه هایی را برای هر دو سیستم عامل Android و iOS ارائه می دهد که در هنگام کار آزادی را برای شما فراهم می کنند!

  ویژگی های اصلی:

  تخته اسکرام را با توجه به نیاز خود (زمینه ها ، اولویت ها ، برچسب ها) تولید کنید. وقتی کار به پایان رسید ، میتوانید فقط موارد مرتبط را نگهدارید ئ بقیه را به راحتی دور بریزید.

  میتوانید از اسکرام عقب مانده برای تعیین اولویت کارها استفاده کنید و مطمئن باشید که همه کارهای برنامه ریزی شده کاملاً انجام شده است.

  همه جنبه های پروژه های خود را که بصورت نمودار در برنامه ارائه شده است را میتوانید  مشاهده کنید. بدانید چه کسی ، کجا و چقدر زمان لازم است.

  4-Visual Paradigm

  شرح:

  پارادایم ویژوال ابزاری جامع برای مدیریت پروژه های بین پلتفرمی برای شرکت های IT است. این پلت فرم نوآورانه ، توسعه دهندگان نرم افزار را قادر می سازد تا برنامه های هوشمند را سریعتر ، بهتر و با هزینه کمتر بسازند.

  ویژگی های اصلی:

  پروژه های توسعه نرم افزار از طریق استفاده از UeXceler صورت میگیرد. این روش توسعه چابک شامل تئوری ، اصول و ابزارهای چابک مفید (مانند نقشه داستان کاربر ، جدول Affinity ، ابزار طراحی UX مانند استوری بورد ، قاب های سیم و غیره) است. با کمک نمودار رابطه موجود (ERD) و نمودار ORM  از طریق پایگاه داده استفتده کنید.این پلت فرم شما را قادر می سازد تمامی نمودارهایتان را ترسیم کنید. مانند فرایند مدلسازی با نمودار فرآیند کسب و کار ، نمودار جریان داده ، نمودار زنجیره ای فرآیند مبتنی بر رویداد ، نمودار نقشه فرآیند و نمودار سازمانی...

  وقتی کد را می نویسید ، در یک رویکرد شی گرایی میتوانید توسط رابط به پایگاه داده دسترسی پیدا کنید. Visual Paradigm یک لایه نقشه نگاری شی-تولید می کند که ویژگی های زیر را در خود جای داده است مانند پشتیبانی از تراکنش ، لایه کش قابل جابجایی ، استخر اتصال و دستورالعمل SQL قابل تنظیم.

   

  5-Clickup:

  شرح:

  ClickUp در ابتدا برای استفاده داخلی ساخته شد اما اکنون برای افزایش بهره وری تیم در تجارت استفاده می شود. ClickUp می تواند وقت مدیر پروژه را برای کارهای مهمتر آزاد کند زیرا تقریباً همه کارهای پروژه در داخل این سیستم عامل زندگی می کنند!

  ویژگی های اصلی:

   در این ابزار میتوانید نمودار تقویم ها را مرتب کنید ، زمانبندی کنید ، ظرفیت تیم را مدیریت کنید ، نقاط عطف را ردیابی کنید و همه موارد را با تقویم Google همگام کنید.

  6-Github:

  شرح:

  GitHub یک بستر توسعه وب است که از سبک کار شما الهام گرفته است.  github این امکان را برای شما فراهم می کند تا پروژه های توسعه نرم افزار را همزمان با 40 میلیون توسعه دهنده مدیریت کنید.

  ویژگی های اصلی:

  این ابزار دارای گزینه های بررسی داخلی برای میزبانی و بازبینی کد استمیتوانید تمام کدهای خود را در یک مکان ذخیره کنید. این پلتفرم (با بیش از 100 میلیون پروژه میزبانی شده) مخازن مجهز به ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما در میزبانی ، نسخه و انتشار کد خصوصی ، عمومی یا منبع باز کمک کنند.سپس شما قادر اید اسناد جامعی را بنویسید که تمام ویژگی های عالی نرم افزاری را که ایجاد می کنید مشخص می کند.

   

  7-Leankit:

  شرح:

  LeanKit ابزاری برای مدیریت و تحویل پروژه به صورت بصری است. اجرای اصول ناب برای همه تیم ها با تمام سطوح سازمان در ابن برنامه موجود ایست. اگر از Kanban ، Scrum ، Waterfall یا روش دیگر استفاده می کنید ، LeanKit به شما کمک میکند تا از شر زباله خلاص می شود و میزان موفقیت تحویل پروژه شما را به حداکثر می رساند.

  ویژگی های اصلی:

  این ابزار امکان مصرف بصری اطلاعات را فراهم می کند.قادر اید زباله های اضافه را از روند کار خود خارج کنید تا حداکثر بازده را داشته باشید.

   

  knowledgebase.article.relatedarticles

  توضیحات خود را بنویسید

  back to top
  فیلترگذاری